SARIYER BAYANLAR PLAJI


Istanbul’un Sarıyer kazasının Rumeli Kavağı’nda bulunan Altınkum Kadınlar Plajı tamamen hanımefendilere ayrılmış, adam sinek dahi giremiyor:) Plaj bünyesinde çalışan herkes, büfe çalışanları, cankurtaranlar dahil tüm bunlar bayan. Plajın etrafı branda ile çevrili olduğundan dışarıdan da görünmüyor. Sarıyer Altınkum Plajı’nda hem plaj hem de denizin içi tamamen kum. Zaten plaj adını altın renkli bu kumdan alıyor. Plaja yemek ve içecekle giriş serbest. Bayanlar sarmaları börekleri getirip ortamı adeta altın gününe çeviriyor:) Plajda masa iskemle, cankurtaran, soyunma kabinleri, sıhhat kabini ve duşlar bulunuyor. Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı hafta sonu çok kalabalık olduğu için hafta içi gidilmesi öneri ediliyor.

SARIYER ALTINKUM KADINLAR PLAJI GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR?

Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı’na girişte yetişkinler ve 10 yaşından büyük kız çocuklar için 2019 yılı itibariyle kişi başı 20 TL ödemeniz gerekiyor. 6-10 yaş aralığı için ise 10 TL ödemeniz yeterli. 4 benlik masa-sandalya ücreti için ayrı 20 TL, 1 tane şezlong ve şemsiye için 15 TL ödemeniz gerekiyor.

SARIYER ALTINKUM KADINLAR PLAJI NEREDE? NASIL GİDİLİR?

1 – KADINLAR PLAJINA ÖZEL ARAÇLARLA YA DA TOPLU TAŞIMA İLE ULAŞIM

Sarıyer Altımkum Kadınlar Plajı Rumeli Kavağı’nda, İskele Caddesi üstünde yer alıyor. Buraya İETT otobüsleri ile, şehir hatları vapuru ile ya da hususi aracınız ile ulaşım sağlanıyor. Kadınlar Plajına toplu ulaşım ile ulaşmak için metro ile Hacıosman durağına gelip buradan Sarıyer – Rumeli Kavağı İETT otobüslerine binerek Rumeli Kavağı’na gelmek gerekiyor. Kadınlar Plajı Rumeli Kavağı otobüs durağından ortalama 10 dakika yürüme mesafesinde.

 BAYANLAR PLAJINA SERVİS İLE ULAŞIM

Plaja hem Anadolu yakasından aynı zamanda Avrupa yakasından değişik şirketlere ait hususi servisler ile de ulaşılabiliyor. Gidiş- dönüş servis ücreti olarak yetişkinler ve 10 yaş üstü kız çocuklar için kişi başı 50 TL ödemeniz gerekli. 0-6 yaş için servis ücretsiz, 6-10 yaş aralığı için 15 TL istek ediliyor. Plaja 8 yaş üstü erkek çocuk alınmıyor. Çocuklar için kimlik getirmeniz gerekiyor. Servis ücretine plaja giriş, plajda masa iskemle kullanması, soyunma kabini, duş ve tuvalet kullanımı dahil ancak şezlong kullanımı için ayrıca 15 TL ödemeniz gerekiyor. Servisler sabah saat 06:30 ile 07:15 arası misafirlerini belirlenen duraktan alıp 07:30 ile 07:45 arası plajda oluyor. Akşam saat 17:00 ile 17:30 arası plajdan dönüş gerçekleşiyor. Servisler haftanın 7 günü çalışıyor. Servisler için ilgili telefonlardan bir gün öncesinde en geç akşam 20:00 ye kadar rezervasyon yapmanız gerekiyor. Servisler ertesi gün sizi evlerine en yakın ana caddeler üzerinden alıyor, akşam aynı noktaya bırakıyor.

https://sariyerplaji.blogspot.com/p/istanbulda-kadnlara-hususi-denize.html

SARIYER ALTINKUM KADINLAR PLAJI SERVİSLERİ TELEFON BİLGİLERİ

sarıyer altınkum bayanlar plajı

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.