Bayanlara Özel Plajlar

Bayanlara Özel Plajlar


İstanbul’a Yakın Kadınlara Özel 10 Plaj ve Giriş Ücretleri ( 2020 )

Bayanlara Özel Plajlar Muhafazakar Tatil

İstanbul’a Yakın Kadınlara Özel Plaj ve Giriş Ücretleri


Yaz geldi, havalar fazlaca ısındı ama siz hala tatile gidemediniz mi? Ya da tatile gittiniz fakat kısacık bu mola size yetmedi mi? Beslki de şöyle hafta sonunda hemencecik gidip deniz-kum-güneş keyfi yapabileceğim bana hususi bir yer yok mu diye iç geçirdiniz. Üzülmeyin! Hepsinin ortak bizler çözümü mevcut! Bu yazımızda bütün bu isteklerinize mukabil bulabileceğiniz İstanbul’un içerisinde veya oldukça yakınında bulunan, kadınlara özel alanlara ve saatlere sahip plajları derledik. İşte yazın keyfini çıkarabileceğiniz, bunu yaparken de huzurlu edebileceğiniz hanımlara özel 10 plaj ve 2020 yılı giriş ücretleri…


Serander Çamlıbel Kadınlar Plajı

1. Serander Çamlıbel Kadınlar Plajı

Şezlong, şemsiye, duş gibi hizmetlerin fiyata dahil edildiği Serander Çamlıbel Kadınlar Plajı, uygun giriş tutarı, korunaklı yapısı, pak ve hijyenik ortamı, yemek seçenekleri ve mescit imkanı ile hanımefendilerin rahat edebileceği hususi bir plaj olarak hizmet veriyor.

2018 Giriş ücreti kişi başı 15 TL olarak belirlenmiş.

Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı İletişim
Adres: Yalova Caddesi Aliye Hanım Mahallesi Serander Çambel Tesisleri Esenköy / Çınarcık / Yalova
Sarısu Kadınlar Plajı

2. Sarısu Kadınlar Plajı

Güvenlik görevlileri, cankurtaranlar ve temizlik görevlilerinin çalıştığı, konuklarının rahatı ve keyifli vakit geçirebilmesi için her ayrıntının düşünüldüğü Sarısu Kadınlar Plajında, güneşin ve denizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Plaj ücretsiz olarak hizmet veriyor. Kadınlara ayrılan saatler ise 08:00-19:00 arası.

Sarısu Kadınlar Plajı İletişim

Adres: Liman Mahallesi, 07130 Konyaaltı/Antalya
Tuzla Belediyesi Halk Plajı

3. Tuzla Belediyesi Halk Plajı

Bu yıl hanımlara ayrılan gün sayısı 3’e çıkarılan Tuzla Belediyesi halk plajı, bu yaz Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri yalnızca hanımlara aleni olarak hizmet veriyor. Şezlong ve Şemsiye ücretleri ise 10 TL olarak belirlenmiş.

Tuzla Belediyesi Halk Plajı İletişimAdres: Postane Mahallesi, Öğüt Sk., 34940 Tuzla/İstanbul
Poyrazköy Kadınlar Plajı

4. Poyrazköy Kadınlar Plajı

Poyrazköy-Beykozda hizmet veren, durgun ve temiz deniziyle İstanbul’a yakın bir yerde kadınlara hususi plaj arayanların en oldukça tercih etmiş olduğu yerlerden bir tanesi Poyrazköy Kadınlar Plajı. 0-6 yaş çocuklar ücretsiz, 7-9 yaş arası çocuklar ise yarım ücretli olarak alana kabul ediliyor. Giriş tutarı 5 TL olarak belirlenmekle birlikte, evden alınıp-eve bırakma hizmeti sağlayan servisli turlarla ulaşım ücreti dahil 25 lira fiyatlandırma uygulanıyor.

Poyrazköy Kadınlar Plajı İletişimAdres: Poyrazköy kadınlar plajı / Beykoz / İstanbul, 34829 sultanbeyli/İstanbul
Altınkum Kadınlar Plajı

5. Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı

Sarıyer’in Rumelikavağı’nda bulunan, yalnızca hanımlara ayrılmış hususi bir plaj olan Altınkum Kadınlar Plajı, rahatlıkla denize girmek isteyenler hanımefendiler için güzel bir fırsat sunuyor.
Plaja giriş tutarı ise her yıl haziran ortasından sonra belirleniyor.

Sarıyer Altınkum Kadınlar PlajıAdres: Rumeli Kavağı Mahallesi, İskele Cd. No:26, 34450 Sarıyer/İstanbul

Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajı


6. Marmara Ereğlisi Kadınlar PlajıTekirdağ Marmara Ereğlisi’nde, hem şehre yakın bununla beraber kadınlara ayrılmış bir plaj olması sebebiyle her daim bir oldukca ziyaretçiyi ağırlayan Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajında hanım cankurtaranlar, emniyet görevlileri çalışırken, plajda mescit, giyinme kabinleri, plaj büfesi benzer biçimde hizmetlerden de yararlanmak mümkün. 10 yaş üstü erkek çocuklar ise plaja alınmıyor.

Plaja giriş ücreti bulunmuyor. Şezlong ve şemsiyelerden yararlanmak isteyen ziyaretçiler ise tutarı mukabilinde bu hizmetlerden yararlanabiliyor.

Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajı İletişimAdres: Marmara Ereğlisi Eski Mezarlık yanı, Tekirdağ.
Kerpe Miço Kadınlar Plajı

7. Kerpe Miço Kadınlar Plajı

Kandıra’da bulunan ve naturel güzelliğiyle bilinen Kerpe Miço bayanlar plajı 2016’da hizmete giren yeni bir plaj. Bu sene meydana getirilen yeni eklemelerle son hazırlıklarını da tamamlayan mekan, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. 700 şezlong ve 17 personelle hizmet veren plaj, muhafazakar bayanların da rahatça denize girebilmesine olanak tanıyor.
Plaja 7 yaş üstü erkek çocuklar alınmıyor. Plaja giriş için herhangi bir ücret ödenmiyor. Şezlong kiralamak ise 10 TL.

Kerpe Miço Kadınlar Plajı İletişimAdres: 41600 Kandıra/Kocaeli
Reis Kadınlar Plajı

8. Reis Kadınlar Plajı

Dışarıdan görünmeyecek şekilde korunaklı bir alanda hizmet veren Reis kadınlar plajı, soyunma kabinleri, yeme-içme ürünlerinin satıldığı tesisleri, servisle ulaşım imkanı ve servis kullanan kişilere sağlanan masa ve iskemle olanağı şeklinde imkanlara sahip.

Kişi başı giriş tutarı ise 7 TL.

Reis Kadınlar Plajı İletişimAdres: Aliye Hanım Mahallesi, 77500 Armutlu/Çınarcık/Yalova
Büyük Kum Kadınlar Plajı

9. Büyük Kum Kadınlar Plajı

Kadınların kullanacağı plajın bir paravan yardımıyla ayrılmasının fazlaca korunaklı bir ortam oluşturmadığı bir kadınlar plajı Büyük Kum. Diğer plajlar kadar huzurlu vakit geçirilemeyen bu plajda, deniz sığ, kumsal ise bir fazlaca eğlenceli. Bir parça daha dikkatli davranmanın gerekmesini oldukça sıkıntı etmeyen hanımların tercih edebileceği bir plaj.

Giriş ücreti 5 TL olarak belirlenmiş.

Kurşunlu Kadınlar Plajı


10. Kurşunlu Kadınlar PlajıBursa’da sadece kadınların yararlanabildiği, dar plaja sahip olmasına karşın tertemiz deniziyle keyifli bir hafta sonu kaçamağına izin veren bir plaj burası. Özellikle İstanbul’dan ve muhit illerden ulaşımın kolay olması, burayı cazibedar icra eden faktörlerden.

Plaj ücretsiz bir şekilde 09:00-19:00 saatleri içinde hizmet veriyor.

Kurşunlu Kadınlar Plajı İletişimAdres: Gençali Mahallesi, 16600 Gemlik/Bursa

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.