SARIYER KADINLAR PLAJI NEREDE? NASIL GİDİLİR? 2022 GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR?

SARIYER ALTINKUM KADINLAR PLAJI NEREDE? NASIL GİDİLİR? 2022 GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR?


İstanbul’un Sarıyer ilçesinin Rumeli Kavağı’nda bulunan Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı tamamen kadınlara özel, erkek sineğin dahi giremediği bir plaj. Plaj içerisinde çalışanların hepsi, büfe çalışanları, cankurtaranlar kadın personellerden oluşmaktadır. Plajın etrafı branda ile çevrili olduğu için dışarıdan da birilerinin görmesi imkansız, zaten adı üzerinde kadınlara özel bir plaj. Sarıyer Altınkum Plajı’nda hem plajın içi  hem de denizin içi tamamen kum bulunmakta ve bunların temizliği personeller tarafından günlük rutin olarak yapılmaka. Zaten plaj ismini altın renkli bu kumlardan aldığı bilinmekte ve kaynaklarda böyle geçmektedir. Plaja  evden yiyecek ve içecekle giriş serbest olmakla birlikte tur aracılığı ile gittiğinizde masa ve sandalye şirket tarafından önden sizin için ücretsiz olarak ayrılmış oluyor. Bayanlar sarmaları börekleri getirip ortamı adeta altın gününe çeviriyor:) Plajda masa sandalye, cankurtaran, soyunma kabinleri, sağlık kabini ve duşlar bulunuyor. Sarıyerdeki hanımlara hususi Altınkum Plajı hafta sonu çok kalabalık olduğu için hafta içi gidilmesi tavsiye olarak size verebiliriz. Sarıyer altınkum plajı bayanlara özel plaj kadınlar plajı olarak istanbulda bir numaradır.
http://www.kadinlarinplaji.com/p/sariyer-bayanlar-plaji.html


 ALTINKUM KADINLAR PLAJI GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR?

Sarıyer altınkum kadınlar plajı’na girişte yetişkinler ve 10 yaşından büyük kız çocuklar için 2022 yılı ücretini merak ediyorsanız kişi başı ücretler  sezona göre değişmektedir ve ücret şuan belli değildir . 6-10 yaş aralığı için ise  ücretin yarısı ödeniyor. 6 yaş altındaki çocuklar için ücretsiz.

sarıyer ilçesinde bir plaj altınkum
sarıyer altınkum bayanlar plajı şezlong ve sahil

istanbulda kadınlara ayrılan özel plaj
kadınlar plajı sarıyer, istanbul

sarıyer altınkum kadınlar plajı denizi
sarıyer altınkum plajı sahili

kadınlara özel plajlar istanbul
kadınlara özel plajlar istanbul, sarıyer  bayanlara özel plaj kadınlar plajı

SARIYER KADINLAR PLAJI NEREDE? NASIL GİDİLİR?

BAYANLAR PLAJINA SERVİS İLE ULAŞIM

Plaja hem Anadolu yakasından hem de Avrupa yakasından plajservisi.com şirketine ait özel servisler ile de ulaşabilirsiniz. Gidiş ve dönüş servis ücreti olarak yetişkinler ve 10 yaş üstü kız çocuklar için kişi başı tam ücret ödemeniz gerekiyor. 0-6 yaş için servis ücretsiz ve tur ücretsiz, 6-10 yaş aralığı için genelde tam ücretin yarısı talep ediliyor. Plaja 8 yaş üstü erkek çocuk alınmıyor. Çocuklar için kimlik getirmeniz şart olarak koşuluyor. Günübirlik turlarda, servis ücreti içerisinde  plaja giriş, plajda masa sandalye kullanımı dahil ancak şezlong kullanımı için ekstra ücret ödemeniz  gerekiyor. Servisler sabah saat 06:30 ile 07:15 arası misafirlerini evlerine bilinen en yakın duraktan alarak 07:30 ile 07:45 arası plajda olur. Akşam saat 17:00 ile 18:00 arası plajdan dönüş için bir saat ayarlanarak müşteriler bilgilendiriliyor. Plaj servisleri haftanın 7 günü aktif olarak çalışmaktadır. Kadınlar plajı servisleri için ilgili telefonlardan bir gün öncesinde en geç akşam 21:00 kadar rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Servisler ertesi gün sizi evlerinize en yakın ana caddeler veya bilinen duraklar üzerinden almak için 20:00 22:00 arasında arayarak bilgilendiriyoruz, akşamda aynı noktaya sizleri bırakıyoruz.
http://plajservisi.com

SARIYER ALTINKUM KADINLAR PLAJI SERVİSLERİ İÇİN TELEFON BİLGİLERİ

KADINLAR PLAJINA ÖZEL ARAÇLARLA YA DA TOPLU TAŞIMA İLE ULAŞIM

Özel sarıyer altınkum plajı Rumeli Kavağı’nda içerisinde İskele Caddesi üzerinde yer almaktadır. Bu tarafa İETT otobüsleri ile, şehir hatları vapuru ile ya da özel aracınız ile ulaşım sağlamanız mümkündür. Kadınlar Plajına toplu taşıma ile ulaşmak için metro ile  Hacıosman durağına gelip buradan Sarıyer – Rumeli Kavağı İETT otobüslerine binerek Rumeli Kavağı’na gelmeniz gerekiyor. Kadınlar Plajı Rumeli Kavağı otobüs durağından yürüme mesafesinde diyebileceğimiz bir mesafade. Yaklaşık 5 ile 10 dakika arasında bir uzaklıkta.
Protected by Copyscape

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.